O značce Northee

Hluboko v lesích severních Čech. Na pomezí Lužických hor a Českého Švýcarska jsme objevili krásu přírody. Svůj druhý domov. A rozhodli jsme se, že není nic lepšího, než se aktivně zapojit do projektů, které mají smysl.

Našim produktům dáváme přidanou hodnotu. Nekoupíš pouze oblečení, ale smysluplnou pomoc naší přírodě. Nejen, že část peněz jde na podporu výsadby stromů v Česku, ale také na jejich následující potřebnou péči a ochranu. Vážíme si každého nového stromu a víme, že pouhou výsadbou to nekončí, naopak začíná.

Značka Northee je o kvalitě a udržitelnosti. Chceme pro každého to, co si zaslouží, pro tebe kvalitu a přírodě naši pomoc. V rámci výroby dbáme na minimální dopad na životní a sociální prostředí.

Lokální podpora

Vnímáme okolí. Podporujeme místní projekty na obnovu památek. Speciální edicí jsme podpořili místní projekt obnovy Dittrichovy hrobky v Krásné Lípě.

Šetrná výroba

Používáme materiál s ekologickou certifikací. Náš textil plní Oeko-tex certifikaci a fair working conditions, takže žádná dětská práce, ale férový podmínky pro každého, kdo přiloží ruku k dílu. Řada výrobků je ze stoprocentní bio bavlny.

Výsadba stromů

Z každého prodaného kusu pomůžeme vyrůst českému stromu. Jsme oficiálními partnery iniciativy Sázíme budoucnost pod záštitou Nadace Partnerství.

Sázíme bodoucnost

Kontakty

E-mail: info@northee.cz
Telefon: +420 774 810 577

Provozovatel:
Akcelero s.r.o.,
Antala Staška 2027/77
Praha 4, 14000
IČ: 06829554
DIČ: CZ 06829554